SPRZEDAŻ


Rewelacyjna roletka w systemie przestrzennym

Najlepsze obecnie w Polsce rozwiązanie systemowe dla roletek materiałowych

NYC Photo

Niezwykle łatwy pomiar i montaż

Niska cena jak dla tego systemu i zastosowanych komponentów obudowy – pełne aluminium

Wysoka estetyka wykonania i funkcjonalność

Elementy obudowy nie zasłaniają szyby nawet o 1mm

Gwarancja 24 m-ce

OPIS PRODUKTU


Główne walory roletki to:
  • funkcjonalność
  • estetyka wykonania
  • jakość zastosowanych materiałów
  • łatwy montaż, bez użycia wkrętów

Funkcjonalność przejawia się w praktycznym rozmieszczeniu kasety i prowadnic całkowicie poza szybą. Dzięki temu dopływ światła słonecznego po zamontowaniu roletki i odsłonięciu szyby jest w 100% taki sam jak przed jej zamontowaniem, czego nie zapewniają roletki wykonane w systemach przeznaczonych do montażu naszybowego. Ma to szczególne znaczenie gdy Państwa okna nie są zbyt mocno nasłonecznione lub niezbyt duże.

Roletka wyposażona jest w niezawodny samohamujący mechanizm łańcuszkowy, który samoczynnie blokuje tkaninę, podciągniętą na dowolną wysokość, bez konieczności wpinania łańcuszka w uchwyt umieszczony na ramie okiennej, jak w starych systemach.Kasetka roletki jest ładnie wyprofilowana z niewielkim uwypukleniem o grubości zaledwie 40 mm, co znacznie poprawia jej estetykę wyglądu, w przeciwieństwie do kaset z innych tego typu roletek, które są mocno „wybrzuszone”. Ponadto niewielkiej grubości kasetki pozwalają na szersze otwieranie okien w przypadku znajdujących się w bliskiej odległości ścian. Maksymalna długość tkaniny którą pomieści kasetka to aż 2,5m, natomiast szer. na jaką może być wykonywana to 1,30m. Przesuwanie tkaniny w górę i w dół, otwieranie okna, jego uchylanie czy „wystawianie” na przeciągi nie powoduje trzepotania tkaniny i odrywania się jej od okna, jak to zdarza się w tanich roletkach wolno wiszących, dzięki temu że jest ona przytrzymywana przez prowadnice, w kształcie ceownika.
Zarówno prowadnice, jak i kasetka i obciążnik tkaniny są wykonane z aluminium i pokryte lakierem na wysoki połysk, dzięki czemu te elementy nie matowieją, co daje się często zauważyć w roletkach plastikowych gorszej jakości. Odpowiednie lakierowanie daje taki efekt,że nawet po wielu latach roletki te wyglądają tak jakby były nowe i dopiero co zamontowane.

W celu poprawienia estetyki wyglądu także ze względów praktycznych, łańcuszek do obsługi roletki został wyposażony w efektowny obciążnik, a prowadnice na swoich końcach – w zaślepki; obciążnik zaś - w wąską, nierzucającą się w oczy i niepowodującą jego „pogrubienia”- uszczelkę szczotkową.