oprogramowanie

Co potrafi uTorrent?

5/5 - (4 votes)

uTorrent to darmowy klient sieci peer-to-peer o nazwie BitTorrent. Program przeznaczony jest dla systemu Windows, Mac, Linux i Android. Został napisany w języku C++, dlatego charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i dużą szybkością pracy przy dość dużej liczbie funkcji wbudowanych w podstawową wersję programu. Program rozpowszechniany jest na licencji adware.

Główne funkcje uTorrent?

Pobierz uTorrent i przekonaj się, że uTorrent pomimo swoich małych rozmiarów potrafi bardzo dużo. Jego najważniejsze funkcje to:

Pobieranie plików .torrent i magnet

uTorrent umożliwia symultaniczne pobieranie dużych ilości plików. Ich liczba praktycznie jest nieograniczona. W trakcie procesu pobierania posiadasz pełną kontrolę nad ściąganymi plikami. Możesz wstrzymać pobieranie plików, zmienić prędkość ściągania i ustawić kolejkę ściągania w dowolnym harmonogramie.

Automatyczne przenoszenie

Ściągnij utorrent i ciesz się możliwością zaawansowanego sortowania plików nie tylko w trakcie ich pobierania, ale także po. Możesz sortować pliki według ich rozszerzeń oraz grupować je w folderach. Filmy – do folderu wideo, muzyka – do folderu audio itp. Powiązanie rozszerzenia z folderami jest możliwe w ustawieniach. Program obsługuje również automatyczne usuwanie plików .torrent, które zostały już pobrane.

Odtwarzaj wideo

uTorrent w wersji Web pozwala Ci na odtwarzanie plików wideo i audio bez czekania na zakończenie pobierania. uTorrent Web umożliwia oglądanie filmów online za pomocą wbudowanego odtwarzacza. Obsługuje przewijanie do tyłu, pełny ekran, napisy i inne funkcje typowe dla odtwarzaczy wideo. To istotne udogodnienie.

Kontrola prędkości pobierania i pracy komputera

uTorrent obsługuje maksymalne ograniczenie prędkości, aby nie zajmować całej przepustowości Twojego łącza internetowego. Ta opcja pozwala Ci na płynną pracę z przeglądarką i innymi uruchomionymi programami. Dodatkowo uTorrent umożliwia zdalną pracę z programem oraz zaplanowanie wyłączenia komputera lub jego hibernację po zakończeniu pobierania lub wysyłania plików.

uTorrent download, czyli jak pobrać program uTorrent?

uTorrent do pobrania jest na głównej stronie producenta lub w wielu innych repozytoriach programów przydatnych w codziennej pracy. Ciesz się jego funkcjonalnością już dziś!