sprzęt komputerowy

Specjaliści od klawiszy

5/5 - (7 votes)

W obecnych czasach wiele urządzeń, które są sprzedawane, są niestety jednorazowe. Często jest także jest problem z zakupem części zamiennych lub są one trudno dostępne albo bardzo drogie. Na szczęście w przypadku klawiszy do klawiatur i laptopów jest inaczej. Bez problemu możemy je zakupić w internecie i wymienić we własnym zakresie.

Uszkodzony klawisz

Klawiatury naszych laptopów i komputerów są narażone na uszkodzenia dużo bardziej, niż każda inna część tego sprzętu. Codziennie, wpisując tekst stukamy w nie setki razy, powodując ich częściowe zużycie. Dodatkowo dochodzą takie sytuacje losowe jak na przykład: wylanie napoju na klawiaturę, czy uszkodzenie przez dziecko lub zwierzę domowe.

Na szczęście producenci tego typu sprzętu o tym pomyśleli i klawisze do laptopa zostały tak skonstruowane, że w większości przypadków możemy je samodzielnie wymienić. Jest to bardzo przemyślane rozwiązanie, bo szkoda by było wyrzucać sprawny laptop, tylko przez to, że odpadły, czy pękły nam klawisze. Przyciski do klawiatury komputerów stacjonarnych też często są wymienne, chociaż w tym przypadku, koszt zakupu nowej klawiatury, nie jest już aż tak duży, jak koszt nowego laptopa.

Nowe klawisze do klawiatury bez problemu kupimy w sklepie internetowym https://www.klawiszedolaptopa.pl/. Korzystając z wygodnej wyszukiwarki, znajdziemy odpowiedni model laptopa oraz klawisza, jakiego potrzebujemy. Na stronie znajdziemy także gotowe klawiatury oraz palmresty do laptopów.

Co zawiera zestaw zastępczy?

Pojedynczy zestaw zazwyczaj zawiera: klawisz z odpowiednim symbolem, zaczep do klawiatury oraz gumkę (w przypadków laptopów). Przyciski w klawiaturach stacjonarnych zazwyczaj mocowane są tylko na “wcisk”, dlatego sprzedawany jest wtedy sam klawisz.

Na stronie https://www.laptopkey.eu znajduje się także filmik instruktażowy, dzięki któremu, w łatwy i szybki sposób, każdy będzie w stanie poradzić sobie z zamontowaniem przycisku w swoim laptopie, czy klawiaturze. Należy pamiętać, że w tych samych modelach, mogą być stosowane różne rodzaje mocowań oraz klawiszy, dlatego w razie problemu można zasięgnąć porad specjalistów z portalu.